Основні типи шлангів для поливу

Садовий шланг - невід'ємний атрибут кожного городника, садівника, просто дбайливого господаря. З його допомогою можна організувати полив практично будь-якого земельної ділянки і не важливо, чи це великий город, сад біля будинку або квіткова клумба. Поливальні шланги бувають різних видів. Залежно від поставленого завдання, розміру ділянки або ж кліматичних умов, необхідно вибрати той чи інший тип. У даній статті ми розберемо кілька варіантів, які можуть Вам знадобитися.

Типи шлангів: для краплинного або звичайного поливу

Для краплинного або звичайного поливу

На жаль, на даний момент багато хто не зовсім розуміє відмінність між звичайним поливом городу і крапельним зрошенням грядок. Насправді все досить просто. Шланг для крапельного поливу пропускає вологу через мікроотвори (сопла), які є в його стінках. Таким чином відбувається поступове і дозоване розподілення рідини по всій ділянці без втручання людини. Досить розкласти рукав на всю довжину грядки і ввімкнути воду.

Необхідно розуміти, що для великих ділянок може знадобитися кілька довгих шлангів. Також шланг, що сочиться (його інша назва) не підійде для інтенсивного поливу, коли необхідно одноразово подати великий обсяг води.

Типи шлангів: одношарові або багатошарові

Одношарові або багатошарові

Більшість сучасних садових шлангів складаються з декількох шарів, що позитивно впливає на їх міцність і ефективність в цілому. Найкраще купити 3 - 5 шаровий шланг. Слід врахувати, що від кількості шарів також залежать деякі характеристики виробу:

  1. Гнучкість - деякі багатошарові моделі можуть виявитися менш гнучкими, ніж 1 - 2 шарові. Але, при цьому, слід врахувати, що кількість шарів далеко не завжди впливає на гнучкість.
  2. Міцність - як правило, садові шланги з декількох шарів більш стійкі до розривів і високому тиску води.
  3. Температура - багатошаровий поливальний шланг витримує більш широкий діапазон температур як води, так і зовнішнього середовища. Наприклад, виріб з 4-5 шарів може спокійно витримати вуличну температуру до -10°C, в той час як 1-2 шарові аналоги морозів практично не переносять.

Але, при всьому цьому, необхідно пам'ятати, що кількість шарів садового шланга не є абсолютним показником якості. Слід звернути увагу і на інші показники.

Типи шлангів: армований чи ні

Армований шланг для поливу

Армовані поливальні шланги відрізняються від звичайних наявністю обмотки зі сталевої пружини або сітки (залежно від типу армованого шланга). Такі вироби здатні витримати тиск води 20 - 30 бар, що досить актуально при поливі під сильним напором. Це дає змогу покривати за раз більшу частину земельної ділянки. Але є один нюанс: не рекомендується брати для такого поливу занадто довгі шланги. Оптимальна довжина - до 20-25 метрів.

ТД Укрсервіс - інтернет-магазин шлангів для поливу

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити садовий шланг для поливу городу, саду або дачі. В електронному каталозі представлений широкий асортимент поливальних ПВХ шлангів виробництва Claber и Cellfast. Всі вони компактно змотані в компактні бухти. Варто відзначити, що ТД Укрсервіс - ексклюзивний імпортер італійської торгової марки Claber на території України.

Порівняти ціни на садові шланги

19.06.2020 15:43:58
0
1700

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно зберігати садові шланги для поливу

Як правильно зберігати садові шланги для поливу

Без поливального шланга садівником бути не можна В арсеналі кожного дачника і садівника обов'язково повинен бути хороший шланг. Це універсальна річ, яку можна використовувати не тільки для поливу рослин, але і для багатьох інших господарських цілей (наприклад, щоб помити машину). Зазвичай вони призначені для тривалої експлуатації, тому їх термін придатності може досягати від 3 до 5 років і ..

05.11.2018
0
5090
Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Що являє собою крапельний полив На сьогоднішній день вода стає дуже цінним ресурсом. Для того, щоб використовувати його максимально ефективно в садівництві застосовують системи автоматичного зрошення. Вони дозволяють не тільки заощадити час і зусилля на полив грядок або газонів, але також підвищити врожайність, уникнувши можливого перезволоження грунту (як, наприклад, при використанні звичайних..

01.07.2019
0
1924
Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Як вибрати якісні поливальні шланги Зелені насадження надають особливий затишок присадибній ділянці і радують око її власників. Для того, щоб підтримувати активну життєдіяльність рослинності, за нею необхідно правильно доглядати. Організована система зрошення — кращий догляд за зеленню в саду. Садовий гумовий шланг — важливий атрибут поливу Забезпечити ефективний полив тер..

06.03.2020
0
1515
Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Рано чи пізно кожен садівник або городник стикається з тим, що поливочний шланг втрачає свої властивості. Тому відбуваються часті розриви і протікання води під час зрошення. Багато хто намагається чинити такі поломки самостійно. Хто використовують ізоляційну стрічку, хто накладає гумові шини, але все в кінцевому рахунку зводиться до того, що шланг доводитися викидати. Щоб таке траплял..

22.06.2020
0
1439
Які бувають види садових шлангів, в залежності від матеріалу

Які бувають види садових шлангів, в залежності від матеріалу

Зелені насадження є невід'ємною частиною дачної ділянки. Для їх активного росту необхідно організувати якісний полив. Забезпечити всю ділянку водою за допомогою лійок дуже складно та затратно по часу.  Шланги для зрошення присадибної території – простий інвентар, який незамінний при поливі рослин. Залежно від матеріалу виготовлення виділяють кілька видів поливальних шлангів, як..

10.07.2020
0
984